Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
    
 
 
 
 
Idyla – Spero meliora
*15.12.2010
 +04.12.2011
 
 

Výsledky pitvy ze Státního veterinárního ústavu v Praze Lysolajích.
 
 
 
 
„Laboratorním vyšetřením byla zjištěna hypertrofie a degenerace myokardu s následným selháním srdeční činnostI.
MVDr. Ivan Nágl
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Naše nejdražší Idylko,
Naplánovali jsme si společnou cestu, která měla být tou nejlepší v našem a doufám i ve Tvém životě. Prožili jsme spolu krásné období a my věříme, že jsi byla po našem boku šťastná a nic Ti nechybělo. Byla jsi naším vytouženým přáním a v Tvých očích se dalo číst jak moc dobře to víš. Milovali jsme tvé štěkání, Tvé tanečky u dveří když ses těšila ven, Tvoje rozčilování a „mávání“ pacičkou když jsme Ti nevěnovali pozornost, Tvoje neskutečné mazlení a vyznávání lásky, Tvoje vrčení vždy když ses šla napít, Tvoje spokojené nádechy pod peřinou nám dávaly najevo, jak moc jsi  s námi šťastná naše Idylko.
 
Osud nám ale naplánoval jinou cestu. Pro Tebe tak krátkou, pro nás tak bolestivou. Ten osud nás nepřipravil a nedal nám sebemenší šanci pomoct Tobě i nám. Odešla jsi mladá plná energie a elánu.
Ty jediná víš, jak moc jsme Tě milovali, jak moc Tě stále milujeme. Jediná teď víš, proč jsi odešla, proč jsi nás tady nechala. V našich srdcích je ohromná černá díra. Chybíš nám tu! Tolik strašně nám chybíš, naše drahá Idylko!
NAVŽDY budeš v našich životech, NAVŽDY zůstaneš v našich myslích i srdcích.
S neutuchající láskou k Tobě naše milovaná Idylko
Panička,páníček,Chillinka, Jackýsek a Tvůj milovaný Kasimek.
 
 
 
TOPlist